Grupy taneczne

Grupa początkująca Minis : Dzieci w wieku od 5 - 7 lat.

Stawiamy na wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów. Uczestnictwo w zajęciach przynosi dziecom mnóstwo korzyści. Uczestnicy poznają proste, podstawowe kroki taneczne z tańca współczesnego oraz tańca klasycznego. Przygotowujemy też krótkie układy choreograficzne, wyrabiający u dzieci pamięć taneczną.

Grupa początkująca Kids: Dzieci w wieku od 8 - 11 lat.

Taniec rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną. Które dzieckonie pragnie zatańczyć na prawdziwej scenie? Dajemy im taka możliwość.

Grupa początkująca Dance: Młodzież w wieku 12 - 19 lat.

Grupa przygotowawcza Revoltade Junior: Dzieci w wieku od 8 - 11 lat.

W tej grupie młodzież trenuje techniki taneczne (disco dance, hip hop, klasyka, jazz dance) i akrobatykę sportową. Duży nacisk kładziemy na technikę i pamięć taneczną. Uczestnicy zajęć zapoznają się i uczą coraz trudniejszych kroków, układów i kombinacji. Potrafią już rozróżniać poszczególne style tańca oraz zaprezentować samodzielnie na parkiecie krótki program taneczny.

Grupa zawodowa Revoltade Masters: Dzieci w wieku od 12 - 19 lat.

To najlepsi zawodnicy o wysokim poziomie umiejętności tanecznych. Zostali oni wyselekcjonowani z grupy przygotowawczej. Trenują od 3 do 5 razy w tygodniu taniec (różne techniki tańca, akrobatykę sportową i elementy gimnastyki artystycznej). Grupa występuje regularnie w zawodach i inscenizacjach tanecznych oraz pokazach tańca na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zawodnicy Ci cały czas rozwijają się, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Z tej grupy wybierane są osoby do formacji różnych stylów tanecznych oraz zajęć indywidualnych.